Workshopy, školenia, semináre

Kedysi som si myslela, že budem len koučovať, pretože prístup jeden na jedného mi prišiel férový a produktívny. A hlavne postaviť sa pred ľudí a hovoriť bol môj strašiak. Keď som ale zistila, že zmeniť myslenie v prospech úspechu mojich klientov môžem na jednom stretnutí viacerým, prekonala som svoje obavy a začala som organizovať workshopy.
Moje workshopy sú zmesou informácií (odborná literatúra, rôzne kurzy a školenia, prax) zo sveta koučingu, NLP, psychológie, neurovedy, a pod., ktoré zbieram zo Slovenska, z Kanady, Ameriky, Anglicka, ale aj z Indie. Vyberiem zo všetkého to najlepšie, najzaujímavejšie a hlavne najviac využiteľné v praxi, aby aj Tvoj život mohol napredovať.

workshop SPOZNAJ SÁM SEBA

Medzi účastníkmi veľmi obľúbený workshop Kto som? zmenil názov na SPOZNAJ SÁM SEBA a bol obohatený o ďalší kúsok informácií, ktorý pomôže vykročiť tým správnym krokom k úspechu.

Na začiatku si spolu urobíme osobnostný test (výsledok si môžeš nechať pre seba). A potom sa pozrieme na jednotlivé etapy nášho života, kde Ti odhalím, čo vplývalo či vplýva na to, kým si dnes. Spoznáš svoje silné a slabé stránky a naučíš sa ich využívať vo svoj prospech. Poviem Ti o tom, ako funguje mozog z hľadiska neurovedy, prečo je občas lenivý a ako ho rozbehnúť. A tiež sa dozvieš, ako zlomiť vzorce správania, ktoré Ti už neslúžia. Ale to najdôležitejšie je odhaliť ich. Teóriu obohatíme praxou.

Workshop trvá dve hodiny s 5 minútovou prestávkou uprostred. Učastníci majú k dispozícii kávu, čaj, vodu, papiere na zapisovanie a odnášajú si so sebou milý darček.

Workshop SPOZNAJ SÁM SEBA sa uskutoční na Karloveskej 6C (budova Allianz) na 4. poschodí.
Termín: 25. 3. 2020 o 18:00 hod.

Cena: 21 €

Lístky je možné zakúpiť tu: vstupenky