fbpx
Referencie

ReferencieReferencie na KOUČING

 

 • Riešenia máme vo svojej hlave. Len cez problém ich nevidíme. Nejak tak to povedala pani Samcová a presne tak som sa cítil pri koučingu. Vďaka správne položeným otázkam koučkou som riešenia tak sypal, že som ich ledva stíhal zapisovať. Zaujímavá a veľmi prínosná skúsenosť. Určite sa ešte uvidíme. Ďakujem
  Martin Fekiač, CEO v MMF s.r.o.
 • Pani Samcová je úžasná! Jej koučing je efektívny oveľa viac ako pri iných koučoch (Bola som u ďalších a nebola som až tak spokojná) Vnímavým spôsobom reaguje na moje myšlienky a pocity a dáva mi pocit bezpečia hovoriť s ňou o čomkoľvek. A tie domáce úlohy nemajú chybu. To je raketový posun v pred! Vrelo odporúčam!
  Jana Tománková, podnikateľka v oblasti marketingu
 • Koučing s Evkou je skvelý! Je super, že hneď navrhla tykanie, takže atmosféra bola od začiatku uvoľnená. Ponúkla mi kávu / čaj, takže skôr som mala pocit, že klabosíme s kamoškou o tom, čo by som chcela. Ale na záver som mala oveľa lepší pocit. Videla som lepšie, čo je môj cieľ, ako sa k nemu dostanem a vypracovali sme racionálny akčný plán. A čo je najlepšie, funguje to! Som plná energie, motivácie a odhodlania ísť za svojimi snami. Ďakujem krásne, Evi!
  Katarína Čončolová, medička
 • Môžem jedine odporučiť. Koučing má moc pomôcť ľuďom s problémami, ktoré nevedia sami vyriešiť, lebo cez problém samotný nevidia riešenie. Eva Mária je veľmi vnímavá a citlivá koučka. Jedinou nevýhodou je, že v okolí jej kancelárie opravujú električkovú trať a spôsobuje to veľký hluk. Eva Mária ale spozorovala, že tento hluk mi spôsobuje nervozitu a uprela moju pozornosť na iné veci, že som si to prestal všímať. A nakoniec sme môj problém vyriešili nad mieru mojej spokojnosti.
  Martin Mesiarik, architekt
 • Keď zažijete veľa zlého a svet vidíte cynicky, zrazu sa vám zjaví ona a vy veríte, že na tomto svete ešte existuje dobro. Ďakujem mojej sestre, ktorá ma zoznámila s pani Samcovou. Pani Samcová je veľmi empatická, a zároveň vysoko profesionálna a odborná. Prešli sme spolu od krízovej intervencie po osobný rast. S nadšením pristupovala k mojim cieľom a mal som prvý raz v živote pocit, že mi niekto skutočne verí. A to je určite jeden z dôvodov, prečo svoje ciele postupne plním. Veľká vďaka.
  Milan Horský, product owner, product manager
 • Pani Samcová ma naučila hovoriť o tom, čo cítim. Prelomila môj vzorec správania z detstva a závratne mi zmenila život. Odporúčam všetkým.
  Lucia K.
 • Odporúčam navštíviť. S Evkou sa príjemne rozpráva a jej priame, zároveň však citlivé otázky, Ti umožnia nahliadať na život pod ďalším zorným uhlom. Koučovaný týmto spôsobom som bol prvý krát a prevýšilo to moje očakávania. Príjemné a priateľské prostredie je samozrejmosťou. 
  Ján Rechtoris
 • Tak, a mám aj ja za sebou prvý koučing. A JE TO SUPER!!! Evka je výborná koučka. Za niekoľko minút sme vyriešili vec s ktorou sa borím už roky. Vytvorili sme efektívne kroky a nastavili deadline. Takto namotivovaná som nebola asi nikdy v živote! Ďakujem!!!
  Natália Luhová, projektová manažérka
 • Päť rokov terapie mi nepomohlo tak, ako tri hodiny koučingu s Evkou. Neviem, ako to urobila, ale na to, že sa nepoznáme, otvorila ma ako knihu a reflektovala všetko, čo som medzi riadkami nevidela. A tá úľava, ktorá prišla, bola na nezaplatenia. Ďakujem.
  Jana K.
 • Keď mi manžel dal na Vianoce pod stromček balíček 10 stretnutí s koučkou, strašne som sa smiala. Myslela som si, že mi koučing nemá čo ponúknuť. Ach, ako som sa mýlila. Evka je typ kouča, ktorý presne vie, čo robí. Je výnimočne vnímavá, empatická, veľmi trpezlivá, a aj pri veciach, kde som si tvrdošijne išla svoje, som nakoniec sama prišla k tomu, čo ona vedela už dávno. Obdivujem ju, ako dokáže po niekoľkých vetách prísť na podstatu veci, jemne vám ju predostrie, ale tak, že o tom ani netušíte, odmietnete to, no počas ďalších stretnutí sa predsa len dopracujete k tomu záveru. Je neuveriteľné, ako naša minulosť formuje naše rozhodnutia v súčasnoti. Klobúk dole pred fantasticky vykonanou prácou. S Evkou sme mali nakoniec 42 stretnutí na koučing a zatiaľ 8 na biznis koučing. Musím povedať, že to stojí za to a som nesmierne vďačná môjmu manželovi, že mi dal takýto fantastický darček.
  Monika Majerská, finančná špecialistka
 • Ak hľadáte kouča, môžete si nájsť kohokoľvek. Ak chcete fakt dobrého kouča, tak jedine Eva Mária. Vďaka nej môj biznis rastie neuveriteľným tempom. Ďakujem a ostávam verný.
  Dušan K., podnikateľ v oblasti cestovného ruchu

 

Referencie na psychologickú podporu, krízovú intervenciu

 • Pani Samcová nastúpila do zariadenia ako externý psychológ poskytujúci podporu klientom v rámci intervenčného tímu MZ SR v mesiacoch počas druhej vlny pandémie a po nej.
  Individuálne venovala svoj čas klientom prostredníctvom rozhovorov, kde im poskytla hlavne emocionálnu podporu. Svojim empatickým, milým a zároveň profesionálnym prístupom si získala dôveru klientov a pomohla im preklenúť náročné obdobie pandemické aj post-pandemické.
  Vzhľadom k dobrým skúsenostiam s pôsobením pani Samcovej v našom zariadení na pozícií psychológ, môžem jej pôsobenie v iných zariadeniach, prípadne orgaznizáciách odporučiť.

  Mgr. Dagmar Halo Kollárová
  riaditeľka Domova dôchodcov, Pažítkova 2, Bratislava
 • Vďaka Evičke som sa zbavil strachu, ktorý som v sebe mal roky. Trpezlivo ma počúvala vždy, keď som to potreboval. Ďakujem.
  Peter L.
 • Cítil som v čase pandémie a izolácie veľkú samotu a smútok. Evička mi bola veľkou oporou pri prekonaní negatívnych pocitov. Svojou profesionalitou a jemným láskavým prístupom mi naplnila srdce pokojom.
  Ján S.

 

Vzdelávanie, prednášky, kurzy

 • Zúčastnila som sa dvoch prednášok pani Samcovej a okrem toho, že priniesla do zaujímavej témy veľa faktických poznatkov, pretkala ich osobnými skúsenosťami a humorom. Je veľmi autentická a príjemne sa počúva. Čo sa mi ale najviac páči, je veľmi otvorená, dokáže s odstupom hovoriť aj o veľmi citlivých témach. A najviac ma dostala tým, že na jednu otázku mi nevedela odpovedať, čo verejne priznala pred všetkými účastníkmi a na druhý deň mi prišiel email, kde si oblasť doštudovala a vysvetlila. Tomuto sa povie sebavedomie a zodpovednosť a už sa teším na jej ďalšie prednášky a školenia.
  Zuzana Koniarová
 • Príjemné vystupovanie a trefné vhľady. Toľko aha momentov som asi v živote nemala. Ďakujem za osobný príspevok zo života, ste mojou inšpiráciou.
  Dáša M.
 • Zaujímam sa o osobný rozvoj už asi 4 roky. Myslel som si, že nikto mi nič nové nepovie. Je to však úplne iná liga, keď koučom je psychológ. Ďakujem za otvorenie nových obzorov a mohli by ste mať viac prednášok alebo školení. Určite prídem a odporúčam všetkým.
  František Peter