Koučing

Koučing

Milióny ľudí hľadajú pomoc a vedenie vo svete, v ktorom už dávno neplatia staré pravidlá. Profesionálnym a empatickým prístupom pomocou metód z koučingu, psychológie a krízovej intervencie vytváram pozitívnu zmenu v živote svojich klientov v tejto novej realite.

Cesta koučingu je príležitosť prevziať zodpovednosť za svoju cestu rastu, uvedomiť si svoj plný potenciál a dosiahnuť skutočné ciele.

Koučing (z anglického coaching) je moderná metóda, ktorá efektívne pomáha v osobnom rozvoji. Vďaka špecifickému prístupu objavíte v sebe silu, odvahu, motiváciu, hlbší zmysel života a zároveň zbúrate bloky – vzorce získané v minulosti, ktoré Vám už neslúžia.

Koučing Vám dáva možnosť získavate priestor na objavenie vlastného riešenia, čím si budujete nie len svoje sebavedomie, ale aj odhodlanie a silu veci skutočne riešiť a úspešne dokončiť. Maximalizujete svoj výkon, zlepšíte si komunikáciu s okolím a buduje si život, po krotom túžite.

Koučing je zmena myslenia, kedy koučovaný je vďaka otázkam kouča nútený myslieť inak, z inej perspektívy. Týmto spôsobom sa dá odhaliť, čo nás blokuje pri dosahovaní cieľa. Spoločne tieto prekážky odstránime a nahradíme ich akčným plánom, ktorý je špecifický iba pre Vás.

Celý koučing je založený na jedinečnosti každého z nás, pracuje s vnútornou energiou, kvalitami, silnými stránkami človeka. Čokoľvek, čo klient rieši, v konečnom dôsledku zvyšuje aj jeho sebavedomie.

Ako vyzerá koučing u mňa?


Stretnutie u mňa prebieha v príjemnej atmosfére. Klient sa usadí na gauči, ponúknem mu čaj, kávu, keksíky, tyčinky…

Najskôr nechám klienta hovoriť o svojich predstavách, potrebách, problémoch, snoch… Potom prichádzajú na rad otázky, ktoré upresnia cieľ nášho stretnutia. Následne hľadáme možnosti, akým spôsobom sa klient dostane k svojmu cieľu. Vtedy klient dostáva papier a pero, aby si svoje nápady mohol zapisovať.

Niekedy sa vyskytnú aj slzy, lebo prídu silné emócie. Nebojte sa, vreckovky sú pripravené. Vyskladáme spoločne akčný plán a dohodneme sa na jeho plnení. 

Podľa vybraného balíčka koučingu sa k plánu vraciame a zdokonaľujeme ho, aby klient cieľ dosiahol s čo najväčšou ľahkosťou a hlavne s úsmevom. A potom tadá! Po nejakom čase spoločne oslavujeme úspechy.

Online koučing

Pandémia nám síce zavrela svet osobných stretnutí, ale otvorila možnosti pre celý svet spojiť sa s koučom, ktorý im vyhovuje. Preto si môžete so mnou užiť koučing v pohodlí Vášho domova, v papučkách, tak, ako to máte najradšej.

Jedinou nevýhodou je, že kávu či čaj si musíte pripraviť sami.

Balíčky koučingu (osobného alebo online)

V ponuke je koučing samostatne v trvaní 45 minút. Môžete si však vybrať aj viac stretnutí: 5x koučing a 10x koučing. Je možné si vybrať koučing na jedno stretnutie a v jeho priebehu sa rozhodnúť pre balíček, kedy Vám bude doučtovaný zostatok z ceny balíčka. Pre balíčky koučingu je možné dohodnúť si splátkový kalendár.

Stretnutie si môžete dohodnúť na emailovej adrese evamaria@samcova.sk alebo na tel. čísle +421 948 288 730

 

Koučing (1 x 50 min.) – 60 €

Online zľava 20 % – 48 €

Balíček 5x koučing – 285 €
ušetríš 15 €
Online zľava 20 % – 228

Balíček 10x koučing – 549 €
ušetríš 60 €
Online zľava 20 % – 439 €