fbpx

SPOZNAJ SÁM SEBA

Prednáška plná praktických cvičení, ktorými si viete zlepšiť život, ale aj s množstvom informácií, vďaka ktorým zmeníte uhol pohľadu na seba a svet okolo vás.

Dozviete sa, čo všetko vás počas vášho života ovplyvnilo a formovalo odo dňa vášho narodenia, až po súčasnosť. Naučíte sa, ako zmeniť vaše myslenie na základe zmeny perspektívy. Nazriete na to, prečo konáta tak, ako konáte, ale aj na to, ako to zmeniť. Spoznáte tajomstvo vzorcov správania, ktoré vám možno boli užitočné ako deťom, no dnes vám už neslúžia a prakticky vás držia ďaleko od úspechu.

Trvanie: 3 hod. (záznam)
Cena: 21 €
Miesto: kdekoľvek
Dátum: kedykoľvek
informácie na evamaria@samcova.sk

 

EMOCIONÁLNA INTELIGENCIA – DÁ SA ZVÝŠIŤ?


Pojem emocionálna inteligencia alebo EQ už mnohí počuli, ale nevedia, čo to je. Preto tento pojem nie len že priblížim, porovnám s inými inteligenciami, ale prezradím, akým spôsobom zistíte, na akej úrovni EQ máte. A keďže EQ si vieme zvyšovať, prezradím niekoľko praktických tipov, ako na to.

Trvanie: 2 hod.
Cena: 21 €
Miesto: Zoom
Dátum: informácie na evamaria@samcova.sk

 

NAPROGRAMUJ SI DIEŤA NA ÚSPECH

Každý z nás chce pre svoje deti to najlepšie. Chceme, aby naše deti boli šťastné a úspešné. Ako to však dosiahnuť? Nech sa snažíme akokoľvek, chyby robíme, pretože návod na výchovu dieťaťa nám prakticky nikto nikdy nedal. Ale čo by ste robili, keby sa tak stane?

V spolupráci s kolegami z iných profesií vám priblížime, čo je pre vaše dieťa najlepšie z rôznych uhlov pohľadu od vývinu motoriky, kognitívnych schopností, rozvoja talentov a mnoho ďalšieho.

Bližšie informácie na evamaria@samcova.sk