Referencie

Referencie

Referencie na KOUČING

 

 • Riešenia máme vo svojej hlave. Len cez problém ich nevidíme. Nejak tak to povedala pani Samcová a presne tak som sa cítil pri koučingu. Vďaka správne položeným otázkam koučkou som riešenia tak sypal, že som ich ledva stíhal zapisovať. Zaujímavá a veľmi prínosná skúsenosť. Určite sa ešte uvidíme. Ďakujem
  Martin Fekiač, CEO v MMF s.r.o.
 • Pani Samcová je úžasná! Jej koučing je efektívny oveľa viac ako pri iných koučoch (Bola som u ďalších a nebola som až tak spokojná) Vnímavým spôsobom reaguje na moje myšlienky a pocity a dáva mi pocit bezpečia hovoriť s ňou o čomkoľvek. A tie domáce úlohy nemajú chybu. To je raketový posun v pred! Vrelo odporúčam!
  Jana Tománková, podnikateľka v oblasti marketingu
 • Koučing s Evkou je skvelý! Je super, že hneď navrhla tykanie, takže atmosféra bola od začiatku uvoľnená. Ponúkla mi kávu / čaj, takže skôr som mala pocit, že klabosíme s kamoškou o tom, čo by som chcela. Ale na záver som mala oveľa lepší pocit. Videla som lepšie, čo je môj cieľ, ako sa k nemu dostanem a vypracovali sme racionálny akčný plán. A čo je najlepšie, funguje to! Som plná energie, motivácie a odhodlania ísť za svojimi snami. Ďakujem krásne, Evi!
  Katarína Čončolová, medička
 • Môžem jedine odporučiť. Koučing má moc pomôcť ľuďom s problémami, ktoré nevedia sami vyriešiť, lebo cez problém samotný nevidia riešenie. Eva Mária je veľmi vnímavá a citlivá koučka. Jedinou nevýhodou je, že v okolí jej kancelárie opravujú električkovú trať a spôsobuje to veľký hluk. Eva Mária ale spozorovala, že tento hluk mi spôsobuje nervozitu a uprela moju pozornosť na iné veci, že som si to prestal všímať. A nakoniec sme môj problém vyriešili nad mieru mojej spokojnosti.
  Martin Mesiarik, architekt
 • Keď zažijete veľa zlého a svet vidíte cynicky, zrazu sa vám zjaví ona a vy veríte, že na tomto svete ešte existuje dobro. Ďakujem mojej sestre, ktorá ma zoznámila s pani Samcovou. Pani Samcová je veľmi empatická, a zároveň vysoko profesionálna a odborná. Prešli sme spolu od krízovej intervencie po osobný rast. S nadšením pristupovala k mojim cieľom a mal som prvý raz v živote pocit, že mi niekto skutočne verí. A to je určite jeden z dôvodov, prečo svoje ciele postupne plním. Veľká vďaka.
  Milan Horský, product owner, product manager
 • Pani Samcová ma naučila hovoriť o tom, čo cítim. Prelomila môj vzorec správania z detstva a závratne mi zmenila život. Odporúčam všetkým.
  Lucia K.
 • Odporúčam navštíviť. S Evkou sa príjemne rozpráva a jej priame, zároveň však citlivé otázky, Ti umožnia nahliadať na život pod ďalším zorným uhlom. Koučovaný týmto spôsobom som bol prvý krát a prevýšilo to moje očakávania. Príjemné a priateľské prostredie je samozrejmosťou. 
  Ján Rechtoris
 • Tak, a mám aj ja za sebou prvý koučing. A JE TO SUPER!!! Evka je výborná koučka. Za niekoľko minút sme vyriešili vec s ktorou sa borím už roky. Vytvorili sme efektívne kroky a nastavili deadline. Takto namotivovaná som nebola asi nikdy v živote! Ďakujem!!!
  Natália Luhová, projektová manažérka
 • Päť rokov terapie mi nepomohlo tak, ako tri hodiny koučingu s Evkou. Neviem, ako to urobila, ale na to, že sa nepoznáme, otvorila ma ako knihu a reflektovala všetko, čo som medzi riadkami nevidela. A tá úľava, ktorá prišla, bola na nezaplatenia. Ďakujem.
  Jana K.

 

Referencie na psychologickú podporu, krízovú intervenciu

 • Pani Samcová nastúpila do zariadenia ako externý psychológ poskytujúci podporu klientom v rámci intervenčného tímu MZ SR v mesiacoch počas druhej vlny pandémie a po nej.
  Individuálne venovala svoj čas klientom prostredníctvom rozhovorov, kde im poskytla hlavne emocionálnu podporu. Svojim empatickým, milým a zároveň profesionálnym prístupom si získala dôveru klientov a pomohla im preklenúť náročné obdobie pandemické aj post-pandemické.
  Vzhľadom k dobrým skúsenostiam s pôsobením pani Samcovej v našom zariadení na pozícií psychológ, môžem jej pôsobenie v iných zariadeniach, prípadne orgaznizáciách odporučiť.

  Mgr. Dagmar Halo Kollárová
  riaditeľka Domova dôchodcov, Pažítkova 2, Bratislava
 • Vďaka Evičke som sa zbavil strachu, ktorý som v sebe mal roky. Trpezlivo ma počúvala vždy, keď som to potreboval. Ďakujem.
  Peter L.
 • Cítil som v čase pandémie a izolácie veľkú samotu a smútok. Evička mi bola veľkou oporou pri prekonaní negatívnych pocitov. Svojou profesionalitou a jemným láskavým prístupom mi naplnila srdce pokojom.
  Ján S.

 

Vzdelávanie, prednášky, kurzy

 • Zúčastnila som sa dvoch prednášok pani Samcovej a okrem toho, že priniesla do zaujímavej témy veľa faktických poznatkov, pretkala ich osobnými skúsenosťami a humorom. Je veľmi autentická a príjemne sa počúva. Čo sa mi ale najviac páči, je veľmi otvorená, dokáže s odstupom hovoriť aj o veľmi citlivých témach. A najviac ma dostala tým, že na jednu otázku mi nevedela odpovedať, čo verejne priznala pred všetkými účastníkmi a na druhý deň mi prišiel email, kde si oblasť doštudovala a vysvetlila. Tomuto sa povie sebavedomie a zodpovednosť a už sa teším na jej ďalšie prednášky a školenia.
  Zuzana Koniarová