ostatné služby

Koučing s bábkami (nie len) pre deti

Keď som bola malá, navštevovala som dramatický krúžok. Kúsok divadla v podobe bábok som si priniesla aj do koučingu. Je to úžasná terapeutická pomôcka pre rozhovory s deťmi, ich rozvoj a zisťovanie záľub, názorov a cieľov.

Hypnóza a hypnoterapia

Hypnóza je pre mnohých ľudí strašiak, pretože média ju vykreslili ako čistú manipuláciu. Pravda je však taká, že ak niečo urobiť nechceme, tak nepomôže žiadna hypnóza. Naopak, ak niečo chceme, hypnóza veci urýchli. Zároveň je to skvelý prostriedok na odkrytie toho, čo sme v sebe potlačili. Tým to vieme vyliečiť.

NLP koučing

NLP (neurolingvistické programovanie) je súbor špeciálnych príkazov pre mozog, aby začal efektívne pracovať. Aby sme nekonali reflektívne, ale aktívne, a tak napredovali za svojimi cieľmi.

Rodinné konštelácie

V každej rodine či vzťahu je niečo, čo nie je ideálne. Rodinné konštelácie pomáhajú ukázať skutočnosť vzťahov ako aj to, čo v nich nefunguje.

Liečenie vnútorného dieťaťa

Každý z nás bol dieťa predtým, než vyrástol. Ale či sme vyrástli aj z krívd, ktoré sa nám v detstve stali, alebo stále ovplyvňujú naše životy, je už iná kapitola. Ak máš pocit, že si zacyklený v nejakej situácii, zrejme to bude vnútorné dieťa, ktoré potrebuje niečo vysvetliť, alebo len objať.