fbpx
Vzťahový koučing

Vzťahový koučing

Koučing zameraný hlavne na partnerské vzťahy, ale samozrejme, môže ísť o vzťahy s deťmi, s rodičmi, s priateľmi, vzťahy na pracovisku, s kolegami, či vzťahy s nadriadeným či podriadeným, vzťahy k susedom…

Tým, že každý z nás je iný, pochádza z iného prostredia, má iné vzorce správania, má inú emocionalitu, iné hodnoty, ciele, sny, má aj iné komunikačné sady a zručnosti.

Preto nie je nezvyčajné, že niekedy chceme aj to isté, ale už len tým, že použijeme „iný jazyk“, nerozumieme si. A niekedy zase chceme každý úplne niečo iné, a možno máme strach to vysloviť, aby sme druhú stranu nezranili.

A potom je tu ešte ďalšia vec. Niekedy sa stáva, že naše vzťahy uviaznu na bode, z ktorého nevidíme východisko. Vzťah upadne do stereotypu, odsudzíme sa, hádame sa, prestávame sa spolu efektívne rozprávať… zrazu máme pocit, že žijeme s cudzím človekom.

Pre koho je vzťahový koučing vhodný?

Pre každého, kto:

  • má pocit, že na rozvoj vzťahu treba dvoch
  • chce byť pochopený
  • chce svojmu partnerovi viac rozumieť
  • chce sa naučiť lepšie komunikovať, aby dosiahol spoločný cieľ
  • túži do vzťahu vniesť harmóniu a vzájomný rešpekt

 

POZOR!
Vzťahový koučing nie je len o náprave vzťahu. Niekedy obe strany zistia, že je lepšie ísť každý svojou cestou. Ak sa však toto udeje, vzťahový koučing vám pomôže ukončiť vzťah v porozumení a v mieri.

Prečo si vybrať vzťahový koučing?

Analyzuje, aký vzťah zažívate, aký si želáte, rozlúšti vaše typy komunikácie a naučí vás vzájomne si porozumieť. Rozvinie lásku a harmóniu a vzájomnú podporu a rešpekt.

Ako prebieha vzťahový koučing?

Skladá sa zo štyroch stretnutí. Úvodné stretnutie je spoločné, kde si nastavíme pravidlá. Ďalšie dve stretnutia prebiehajú zvlášť s každým z partnerov. Ak potrebujete stretnutí viac, je možné ich dokúpiť v sume 60 € za sedenie, v prípade online stretnutí len za 48 €. Štvrté stretnutie prebieha spoločne s oboma partnermi. Na tomto stretnutí sa dohoduje spoločný cieľ, jeho konkrétne kroky a nastavuje sa súlad oboch partnerov.

1. stretnutie obaja partneri
2. a 3. stretnutie jedno stretnutie s každým z partnerov
4. stretnutie obaja partneri

Vzťahový koučing je účtovaný v sume 336 € (možnosť dohodnúť splátky), kde ide o štyri stretnutia, úvodné spoločné a prvé dve stretnutia v trvaní 50 min. (3×50 min.) sú s každým z partnerov zvlášť, tretie je partnermi spoločne v dĺžke 100 min. Každé ďalšie stretnutie je účtované 60 € za 50 min.

V prípade, že sa rozhodnete absolvovať vzťahový koučing online, získate zľavu 20 %. Čiže v rovnakom pomere stretnutí zaplatíte iba 269 €.

Termín si môžete rezervovať na tel. čísle +421 948 288 730 alebo emailom na evamaria@samcova.sk